Відділ освіти
Золотоніської міської ради
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » zomvo.ck.ua » Діалоги з батьками » Благодійні внески (Благодійні внески, спонсорські кошти в освіті....)
Благодійні внески
LyubustokДата: Четвер, 14.04.2011, 19:02 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай однією з найгостріших проблем в освіті є використання навчальними закладами благодійних та спонсорських коштів. Ця тема дещо табуйована, однак викликає шквал запитань, здогадів та міфів у батьківських колах. Чому б не обговорити найболючіші аспекти цієї проблеми на нашому сайті відкрито і без застережень?

Додано (14.04.2011, 19:02)
---------------------------------------------
1. Без благодійних та спонсорських коштів навчальні заклади сьогодні просто не зможуть функціонувати.
2. Контроль за використанням благодійних внесків повинні повністю взяти на себе батьки, оскільки піклувальні ради - це громадські організації, непідконтрольні відділу освіти.
3. Відділ освіти взяв на себе функцію звітування про обсяги спонсорських надходжень. Крім того, він може виконувати аналітичну функцію. Зокрема, перевіривни звіти директорів про використання благодійних коштів за перший семестр, можна зробити висновки про те, наскільки прозоро співпрацює директор з піклувальною радою і яка реальна користь від такої співпраці.
Коли я говорю про контроль, то маю на увазі не перегляд зацікавленими батьками книги, в яку наліплено купу чеків. Контроль - це вміння запитати "Для чого?" "Чому саме туди?" "Коли буде зроблено?" "Як це можна побачити і коли?" Контроль - це письмове звернення директора, яке зачитується вголос перед батьківським комітетом. Це також протокол зборів, на яких прийнато рішення виділяти кошти чи ні.
А от плітки і аноміні дзвінки до відділу освіти контролем назвати дуже важко.

 
Форум » zomvo.ck.ua » Діалоги з батьками » Благодійні внески (Благодійні внески, спонсорські кошти в освіті....)
Сторінка 1 з 11
Пошук: